Megatest kolečkových bruslí

Napsal/a Zdeněk Pokorný • 30.04.2010 • Kategorie: In line megatest

PICT0135Ve čtvrtek 28. dubna se v Třebíči uskutečnilo zcela ojedinělé testování nejnovějších modelů kolečkových bruslí předních in – lineových značek Rollerblade, Powerslide, Tempish, Roces a Head. Iniciátorem akce byla firma Sportega podpořená výhradním dovozcem firmy Powerslide.

Podobná akce se uskutečnila již v loňském roce. Zatímco loni byli účastníky akce především členové in – line oddílu ICHŠ Třebíč, letos byl test zcela veřejný, a brusle si tak mohl vyzkoušet prakticky každý příchozí.

PICT0120Pro testování bylo vybráno malebné okolí cyklostezky v lokalitě Polanka, přičemž „hlavním stanem“ bylo přilehlé hokejbalové hřiště.

K testování bylo ideální slunečné počasí, a tak si zhruba šedesátka testerů mohla středeční odpoledne náležitě užít.

S výsledky testů vás v brzké době seznámíme. Již teď můžeme říct, že na příští sezónu je přichystáno několik velmi povedených modelů. Některé z nich máme zapůjčeny pro podrobnější recenzi, takže se opravdu máte na co těšit!

PICT0147PICT0143PICT0118

Jedna odpověď »

  1. [...] se svým modelem Phuzion 8 Open Air. Tento model jsme měli možnost otestovat na megatestu kolečkových bruslí v Třebíči a rozhodně vzbudil největší pozdvižení.  O co se tedy [...]

Přidat komentář

Security Code: