Největší organizátor bruslařských akcí přišel o hlavního sponzora!

Napsal/a Zdeněk Pokorný • 18.04.2010 • Kategorie: Reportáže

PICT5900Velmi těžké spaní mají v posledních týdnech organizátoři největšího bruslařského podniku – Life inline tour. Necelých pět měsíců před vypuknutím dalšího ročníku této akce, kde se setkávají závodní bruslaři s úplnými amatéry, oznámil titulární partner, společnost Nestle, že v projektu končí.
Vedení seriálu ovšem přichází s dobrou zprávou, i v této nelehké situaci, kdy velké firmy už mají své marketingové strategie pro tento rok dávno naplánovány, se rýsuje nový hlavní sponzor.
Byla by určitě škoda přijít o tento významný bruslařský seriál, na kterém můžete změřit své síly třeba s olympioničkami Sáblíkovou či Novotnou. V loňském roce byl navíc ostravský závod zařazen do světového poháru a nevedl si vůbec špatně.
Nechme se překvapit, která firma bude pomyslným zachráncem nejmasivnějšího bruslařského závodu u nás!

Jedna odpověď »

  1. Článek je sice starší, ale dalo by se s úspěchem polemizovat, zda je Life inline tour nejmasovějším bruslařským podnikem v ČR. Spíš bych to viděl na ČMP pořádaný Inline.cz, který obsahuje 9 závodů po území celé republiky s účastí české špičky. Life inline tour se jezdí hlavně (kromě Slovenska) na severní Moravě a východních Čechách a trochu se zapomíná na severní a západní Čechy…

Přidat komentář

Security Code: