Brno hostí Mistrovství České republiky v půlmaratónu

Napsal/a Zdeněk Pokorný • 18.06.2010 • Kategorie: Kde bruslit?
V neděli 20. 6. 2010 se uskuteční šestý závod letošního šestého ročníku LIGLASS LifeInLine Tour, která se po dvou závodech na Slovensku, v Prievidzi a v Michalovcích, opět vrací do ČR, aby závody v Brně a následně v Českých Budějovicích zakončila svoji první, předprázdninovou část.

Již v sobotu 19. 6. však bude možné se sklouznout na in-linech při Večerní Jízdě po trati nedělního mistrovského závodu. Sraz všech účastníků bude v 19.30 v Brně Slatině na parkovišti u LIDLu. Trasa je namotaná po Černovických terasách a jde o nejoblíbenější z tratí brněnských večerních jízd. Více na www.brno-inline.cz

Celodenní nedělní program v Brně Slatině je připraven tak, aby si na své přišli bruslaři všech věkových i výkonnostních kategorií.  Organizátorům se podařilo, podobně jako v loňském roce, díky pohodové spolupráci s radnicí městské části Brno Slatina, připravit velmi zajímavou trať. Trať se nachází v nově vybudované průmyslové zóně poblíž sjezdu z dálnice D1 na 201. km (sjezd Brno-Slatina), kde je většina komunikací zcela nových.

Závodní trať je umístěna na profilově zajímavém, zhruba 3.300m dlouhém okruhu s kvalitním povrchem. Pro jednotlivé kategorie (dětské závody, Štafety) budeme modifikovat tratě. Pro účastníky Fitness Desítky a Půlmaratonu bude k dispozici již celý 3.300 metrový okruh.

Více informací získáte na stránkách organizátorů.

Přidat komentář

Security Code: